Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49
admin_starfax

admin_starfax

Czwartek, 11 czerwiec 2015 13:27

Naprawy kopiarek i drukarek

Naprawy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów

 

Firma Starfax od ponad 20 lat zajmuje się naprawą urządzeń biurowych, co czyni nas doświadczoną, solidną i rzetelną firmą. Zakres urządzeń serwisowanych obejmuje:

- Kopiarki

- Drukarki

- Faksy

- Urządzenia wielofunkcyjne

Od 2012 roku jesteśmy Centralnym Serwisem Gwarancyjnym urządzeń biurowych (faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, kopiarek) marki Panasonic. Jesteśmy także Autoryzowanym serwisem firmy Sharp w zakresie urządzeń biurowych.

Oferujemy serwis sprzętu biurowego następujących marek: Panasonic, HP, Brother, Konica Minolta, Sharp, Epson, Canon.

Nasza usługa obejmuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Oferujemy doraźne usługi konserwacyjno-naprawcze, oraz świadczymy stałą usługę serwisową w ramach podpisanej umowy serwisowej. Każda umowa konstruowana jest indywidualnie w zależności od potrzeb firmy i ilości kopii wykonywanych w miesiącu. Na mocy umowy świadczymy usługi niezbędne do zachowania prawidłowej pracy urządzeń biurowych.

 

Zakres oferowanych usług serwisowych obejmuje:

- bezpłatna diagnostyka i ekspertyza (w naszej firmie) uszkodzonego urządzenia

- konserwacja urządzeń biurowych

- naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów mechanicznych i elektronicznych urządzenia

- wymiana materiałów eksploatacyjnych

Naprawy gwarancyjne jak i pogrwarancyjne prowadzimy w systemie door-to-door. Po otrzymaniu zgłoszenia, wysyłamy do klienta kuriera, który odbiera uszkodzony sprzęt, który jest transportowany do naszego serwisu. Po dokonaniu naprawy lub konserwacji, sprzęt wysyłany jest spowrotem do klienta.

Naprawę można zgłosić telefonicznie dzwoniąc pod numer 22 839 48 49, lub korzystając z formularza internetowego. Kliknij "zgłoś naprawę" i przejdź do strony serwisowej.

ZGŁOŚ NAPRAWĘ

 

 

Czwartek, 24 maj 2012 07:31

O Nas

Firma Starfax istnieje od roku 1988r. Wszystko zaczęło się od sprzedaży pierwszej kopiarki marki Canon. Od tego momentu nasza firma zaczęła zdobywać rynek telekomunikacyjny, informatyczny, audiowizualny i biurowy. W roku 1994 podpisaliśmy umowę partnerską ze światowej sławy firmą Panasonic. Do dziś w naszych instalacjach bazujemy na ich produktach.

Home Serwis admin_starfax

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,