Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

KX-UT670 Smart Desk Phone Panasonic

 
Inteligentny telefon biurkowy
  • Inteligentny telefon biurkowy z możliwością programowania do 6 kont SIP
  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali
  • Wysokiej jakości dźwięk HD (G.722)
  • Zgodność z rozwiązaniami Asterisk Broadsoft Broadworks
  • System operacyjny oparty na systemie Linux
  • Funkcja telefonu głośnomówiącego z obsługą trybu pełnego dupleksu i 3-kierunkowych połączeń konferencyjnych
Urządzenie Panasonic KX-UT670 jest inteligentnym telefonem biurkowym SIP z systemem operacyjnym opartym na systemie Linux, możliwością programowania i bogatym zestawem funkcji. Urządzenie UT670 oferuje dźwięk wysokiej jakości i obsługę wielu kodeków, w tym kodeka szerokopasmowego G.722. Zestaw zawiera telefon głośnomówiący z obsługą trybu pełnego dupleksu i 3-kierunkowych połączeń konferencyjnych zgodny z systemami Plantronics Electronic Hook Switch i zapewniający doskonałą obsługę połączeń bez użycia rąk.
 
Urządzenie UT670 jest wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet z obsługą funkcji Power-over-Ethernet (PoE) pozwalającej ograniczyć ilość kabli.
 
To urządzenie ma kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali z łatwym w użyciu graficznym interfejsem użytkownika, który zapewnia dostęp do różnych dołączonych aplikacji, takich jak przeglądarka internetowa, kalendarz, klient poczty e-mail, menedżer kontaktów, ustawienia kamery sieciowej, odtwarzacz muzyczny itd. Istnieje również możliwość utworzenia i zainstalowania aplikacji niestandardowych spełniających określone wymagania.
 
Aplikacje dla urządzenia KX-UT670 zostały opracowane przy użyciu pakietu SDK open source do programowania aplikacji dla systemu Android oraz interfejsów API urządzenia KX-UT670. Programy zostały napisane w języka programowania Java. Kod można edytować i kompilować w programie Eclipse, jednak można również użyć innych edytorów i kompilatorów.
 

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,