Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

Nowa seria drukarek KX-MB21.. to idealne rozwiązanie dla użytkowników, kórzy chcą zwiększyć szybkość, mobilność oraz bezpieczeństwo drukowania, zredukować koszta i zaoszczędzić miejsce w biurze.

  • Drukowanie z prędkością 26 str./min; kopiowanie — 26 kopii/min (A4)
  • Szybki druk dwustronny z prędkością 24 str./min (A4)
  • Rozdzielczość druku na poziomie 600 dpi
  • Rozdzielczość skanowania do 19200 dpi (interpolowana)
  • Podajnik ADF na 35 arkuszy i kaseta na papier o pojemności 250 arkuszy
  • 2-wierszowy, 16-cyfrowy wyświetlacz LCD z podświetleniem
  • Faks Super G3 z funkcją zapobiegania wybraniu błędnego numeru
  • Interfejs USB i LAN w standardzie 100 Base-TX/10 Base

Drukarka wielofunkcyjna Panasonic KX-MB2130 zapewnia wydajność na poziomie, który pozwoli znacznie przyspieszyć i ułatwić wykonywanie prac biurowych. Sprawność w rutynowych zadaniach druku i podwyższony stopień zabezpieczenia dokumentów, a także możliwość drukowania mobilnego sprawiają, że ta wszechstronna drukarka jest w stanie sprostać oczekiwaniom dzisiejszych złożonych środowisk biznesowych.

Oszczędność czasu
Funkcja szybkiego druku dwustronnego w modelu KX-MB2130 pozwala na drukowanie z prędkością 24 str./min, skracając o połowę czas wydruku w porównaniu ze standardowymi drukarkami wielofunkcyjnymi (26 str./min).

Oszczędność miejsca
Dzięki zmniejszeniu zapotrzebowania na papier o połowę — a nawet o 1/4 w przypadku korzystania z trybu 2-w-1 — nie jest potrzebna duża przestrzeń magazynowa.

Oszczędność pieniędzy
Zużycie materiałów eksploatacyjnych jest też niższe. Dzięki funkcji drukowania dwustronnego 2-w-1 można zredukować zużycie papieru nawet o 75%, a toneru — o połowę. Czas pracy drukarki jest również krótszy, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach energii.

Ułatwiający pracę i przyspieszający zadania przycisk QUICK-JOB
Nawet trzy często używane funkcje lub skomplikowane ustawienia kopiowania bądź skanowania można przypisać do przycisków QUICK-JOB i przywołać jednym naciśnięciem, co przyspiesza i ułatwia pracę. Na przykład można zaprogramować preferowane ustawienia trybu 2-w-1 oraz kopiowania dwustronnego. Wybrany program można szybko przywołać i uruchomić, naciskając odpowiedni przycisk QUICK-JOB. Dzięki temu można uniknąć pomyłki i nie trzeba powtarzać za każdym razem wszystkich czynności.

Bezpieczne drukowanie w trosce o bezpieczeństwo działalności
Dzięki funkcji bezpiecznego drukowania można zapobiec wyciekom poufnych dokumentów i chronić je za pomocą zaawansowanych zabezpieczeń. Drukowane dane są chronione hasłem i tymczasowo przechowywane na dysku twardym komputera. Można je pobrać i wydrukować dopiero po wprowadzeniu hasła w drukarce.

Nie ma również ograniczenia co do liczby stron, które można zapisać, ponieważ w przeciwieństwie do innych bezpiecznych systemów drukowania, wykorzystujących do przechowywania pamięć, dane są zapisywane na dysku twardym komputera. Dane na dysku twardym umożliwiają drukowanie nawet 30 zadań jednocześnie. Dodatkowe zadania można wydrukować po zakończeniu drukowania pierwszych 30.

Drukowanie zdalne za pośrednictwem urządzeń mobilnych
Drukarka KX-MB2130 umożliwia drukowanie bezpośrednio z dowolnego urządzenia z systemem Android™/iOS za pośrednictwem aplikacji drukowania mobilnego lub usługi Google Cloud™, 
dzięki czemu można pracować z dokumentami w dowolnym miejscu.

  KARTA PRODUKTU

 

 

 

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAKUPÓW

 

 

Home Produkty Urządzenia Biurowe Urządzenia Wielofunkcyjne URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE PANASONIC KX-MB2130

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,