Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

Smart Home firmy PANASONIC i masz spokój

INTELIGENTNE STEROWANIE DOMEM
Kontrola domu przez smartfon? To możliwe!
Inteligentne rozwiązania w zasięgu ręki.
Smart Home firmy Panasonic to system bezprzewodowy oparty na Hubie, umożliwiający stworzenie w Twoim domu potężnej sieci kamer, czujników, syren i inteligentnych gniazdek.
 
Jest sterowany za pomocą łatwej w użyciu aplikacji. System może łączyć się również z linią stacjonarną, dzięki czemu smartfona lub tabletu można używać jako domowego telefonu.
 
Dlaczego warto wybrać rozwiązanie firmy Panasonic?
 
1. Daleki zasięg
Technologia bezprzewodowa DECT zapewnia większy zasięg niż technologia Wi-Fi. Łatwa bezprzewodowa instalacja  w oddalonych lokalizacjach.
 
2. Bezpieczny system
Bezpieczniejszy niż inne produkty Wi-Fi.
Połączenie DECT - Hub i urządzenia takie jak kamery i czujniki podłączone są przy wykorzystaniu dedykowanej technologii bezprzewodowej DECT ULE/DECT.
Bezpieczne parowanie - Parowanie przed użyciem jest konieczne, aby podłączyć smartfony/tablety do Huba. Dzięki temu dostęp jest możliwy tylko z poziomu bezpiecznie sparowanych smartfonów lub tabletów.
Bezpieczne nagrywanie - Nagrania wideo są przechowywane na kartach microSD/microSDHC (do kupienia osobno). Dostęp do nich przez Wi-Fi lub chmurę nie jest możliwy. Jest to bezpieczniejsze niż monitorowanie ID i hasła.
 
3. Brak zakłóceń (stabilna praca)
Brak zakłóceń przez popularne urządzenia pracujące w paśmie 2,4 GHz, takie jak komputery i kuchenki mikrofalowe. Dzięki temu monitorowanie odbywa się bez zakłóceń obrazu.
 
4. Łatwa konfiguracja Wi-Fi
Łatwe połączenie z routerem Wi-Fi. Urządzenie można skonfigurować z poziomu smartfona bez konieczności uruchamiania komputera. 
 
5. Brak miesięcznych opłat
Wystarczy jedynie zakupić sprzęt, podczas gdy usługi bezpieczeństwa wymagają uiszczania miesięcznych opłat.
 
6. Możliwość rozbudowy systemu
Możliwy jest wybór uprzednio skonfigurowanego pakietu, dodawanie poszczególnych urządzeń do istniejącego pakietu lub zbudowanie własnego systemu przez wybranie odpowiednich urządzeń:
*Do Huba podłączone mogą być maksymalnie 4 kamery, w tym kamery zewnętrzne i wewnętrzne.
*Z Hubem może łączyć się maksymalnie 50 urządzeń, w tym inteligentne gniazdka, czujniki ruchu i czujniki okien/drzwi, czujniki zalania, czujniki wybicia szyby, syreny wewnętrzne, klawiatura dostępowa, brelok z pilotem oraz baterie podtrzymujące zasilanie. 
 
 
7. Parowanie za pomocą jednego przycisku
Zakupione dodatkowe opcjonalne urządzenia można podłączyć, wciskając jeden przycisk. (Ta procedura nie jest wymagana w przypadku urządzeń będących częścią pakietu.)
 
8. Darmowa aplikacja na smartfony
Darmową aplikację na smartfony można pobrać ze strony internetowej http://www.panasonic.net/pcc/support/tel/homenetwork/.
System może być używany z maksymalnie 8 smartfonami lub tabletami.
 
 
Dostępne pakiety :
 
Hub
Czujnik okienny/drzwi
Czujnik ruchu
 
 
oraz
 
Hub
Czujnik okienny/drzwi
Czujnik ruchu
Syrena wewnętrzna
 
 

  Zachęcamy do skontaktowania się z pracownikami naszej firmy. Doradzimy Ci jaki sprzęt wybrać. Pomożemy Ci zainstalować i skonfigurować urządzenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zadzwoń!

infolinia 801 066 800;

tel. 22 839 48 49

 
 
 
 
 
Home Rozwiązania System Smart Home firmy PANASONIC

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,