Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

Rozwiązania Avaya IP Office

Wszystko o rozwiązaniach Avaya IP Office...
 
Avaya IP Office jest dojrzałym i bogatym rozwiązaniem, zdolnym zaspokoić potrzeby wielu różnych klientów – od małych (2+ użytkowników) do większych organizacji z rynku średnich przedsiębiorstw, liczących nawet 2000 użytkowników. Każdy Partner Biznesowy, który rozważa sprzedaż na rynku małych i średnich firm, powinien myśleć o platformie Avaya IP Office jako idealnym rozwiązaniu dla swoich klientów.
 
SZYBSZE OSIĄGANIE WYSOKICH ZYSKÓW
 
Avaya IP Office charakteryzuje znacznie krótszy cykl sprzedażowy niż inne rozwiązania biznesowe typu Avaya Aura, co oznacza, że przedstawiciel handlowy szybciej osiąga oczekiwane zyski. Ponadto może liczyć na dodatkowe przychody dzięki bogatemu portfolio uzupełniających produktów Avaya, powiązanych przykładowo z usługami wideo, networkingiem oraz SBC – urządzeniami sterującymi przepływem sygnałów w technologii VoIP. Sprzedawcy zestawów słuchawkowych firmy Jabra, dostępnych w Westcon Convergence, uzupełniają rozwiązania IP Office, zwiększając tym samym wachlarz produktów i usług oferowanych użytkownikowi oraz wielkość sprzedaży naszych Parterów Biznesowych.
 
WSPÓŁPRACA I KONKURENCJA Z LYNC
 
Nie zostawiaj miejsca dla Microsoft w zakresie sprzedaży, czy nowych instalacji. Klienci mogą przechodzić na rozwiązania Lync na pulpitach swoich komputerów, ale Ty możesz zadbać o ich środowisko UC integrując IP Office z Lync. Tym samym klient będzie korzystać z programowych rozwiązań Microsoft, ale to Avaya zapewni wszelkie funkcjonalności systemu UC.
 
BOGATE ROZWIĄZANIE NIE MUSI BYĆ SKOMPLIKOWANE
 
Avaya IP Office to proste, a zarazem rozbudowane i bogate w opcje rozwiązanie dostępne w jednym „pudełku”, co upraszcza projektowanie, sprzedaż, instalację oraz proces jego wdrażania. Różne „edycje” i „profile pracowników” umożliwiają firmom wybrać ten pakiet opcji, który najlepiej odpowiada ich aktualnym potrzebom.
 
9.0 – NOWA WERSJA OFERUJĄCA JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI
 
Najnowsza wersja IP Office (R9.0) pozwala na integrację z Avaya Aura (jako rozwiązanie powiązane) i oferuje większą stabilność. Wirtualizacja jest wspierana w ramach Server Edition, co pozycjonuje IP Office jako rozwiązanie atrakcyjne dla menedżerów IT. Nową wersją Avaya IP Office opiekuje się dedykowany zespół obsługujący rynek małych i średnich przedsiębiorstw. Celem jego członków jest wspomaganie przedstawicieli handlowych oczekujących maksymalizacji opcji sprzedażowych tego segmentu.
 
IP Office
 
Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw oczekują prostych rozwiązań Unified Communications, które dadzą im przewagę nad konkurencją oraz możliwość oferowania lepszej obsługi klientom, a jednocześnie pozwolą zachować możliwości zaimplementowane w rozwiązaniu, które jest elastyczne i skalowalne. Rosnąca popularność elastycznych form zatrudnienia powoduje, że coraz częściej małe i średnie firmy muszą wspierać strategie „korzystania z własnych urządzeń” (BYOD). Niemniej by zmieścić się w posiadanych budżetach i ograniczać koszty, rozwiązania UC, na które się decydują, winny charakteryzować się minimalnymi wymaganiami administracyjnymi oraz szkoleniowymi, a także umożliwiać łatwe wdrożenie każdego użytkownika do wykorzystywanej sieci.
 
 

PRODUKTYWNOŚĆ BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE

Użytkownicy mogą pracować zawsze i wszędzie – z domu, w drodze, z hotelu pokojowego albo za granicą – i ciągle posiadać dostęp do wszystkich możliwości, które mieliby siedząc za własnym biurkiem.

Nawiązuj i odbieraj połączenia firmowe z iPad Apple. Swobodnie obsługuj rozmowy konferencyjne. Jednym przyciskiem dodawaj, wyciszaj lub rozłączaj dzwoniących i miej kontrolę nad przebiegiem konferencji, jakbyś siedział we własnym biurze.

Wykorzystuj wszelkie narzędzia komunikacji komputerowej za pośrednictwem smartfonów iPhone, czy Android.

Dotknij smartfon i poinformuj wszystkich, że jesteś dostępny, właśnie prowadzisz rozmowę lub uczestniczysz w spotkaniu. Odbieraj automatyczne komunikaty o zmianach statusu dostępności Twoich współpracowników i komunikuj się z nimi jeszcze szybciej.

Dodaj kanał wideo aby kilka kliknięć później rozpocząć współpracę na wyższym poziomie.

KOMUNIKOWANIE PRACOWNIKÓW

Kilka systemów można skomunikować i sięgnąć po takie korzyści technologii VoIP, jak darmowe połączenia w obrębie siedziby firmy, płynna integracja opcji, wirtualni agenci oraz scentralizowane funkcjonalności poczty głosowej, operatora oraz zarządzanie połączeniami.

Musisz szybko znaleźć wsparcie techniczne dla klienta? Dzięki geo-dostępności możesz zlokalizować sprzedawców oraz serwisantów za pomocą swojego smartfonu.

Miej książkę telefoniczną swojej firmy zawsze pod ręką i sięgaj w dowolnej chwili po wszystkie kontakty. Możliwość zatelefonowania, wysłania wiadomości e-mail, komunikatów natychmiastowych, czy sprawdzenia dostępności wpływają na wyższą jakość współpracy.

LEPSZE DOŚWIADCZENIA KLIENTA

Każdy nieodebrany telefon to stracona szansa. IP Office oferuje takie rozwiązania z zakresu obsługi wiadomości oraz komunikacji z klientem, aby zagwarantować, że nie przegapisz żadnej ważnej rozmowy.

Ponieważ sam wyznaczasz, który telefon ma zadzwonić, jeśli ktoś połączy się z Twoim biurem, na pewno będziesz w pobliżu, by odebrać. Zaloguj się do dowolnego telefonu biurkowego IP w sieci, aby stał się on Twoim telefonem.

Odbieraj wszystkie wiadomości głosowe i e-mail na swoim smartfonie. Dzięki graficznej poczcie głosowej IP Office możesz decydować o ważności wiadomości i odpowiadać na te, które aktualnie są najistotniejsze.

NIŻSZE KOSZTY

IP Office może znacząco wspomóc redukcję kosztów dzięki obsłudze kanałów komunikacji SIP, zaawansowanym możliwościom konferencyjnym, złożonym rozwiązaniom mobilnym oraz różnorodnym narzędziom obsługi klienta.

 

Dostępne produkty:

IPO IP500 V2 CNTRL UNIT 1603-I IP DESKPHONE ICON ONLY
IPO IP500 V2 SYS SD CARD AL 1603SW-I IP DESKPHONE ICON ONLY
IPO IP500v2 COMBO CARD ATM V2 1608-I IP DESKPHONE ICON ONLY
IPO IP500 V2 COMB CARD BRI 1608-I IP DESKPHONE ICON 4 PK
IPO IP500 EXTN CARD PHONE 8 1616-I IP DESKPHONE ICON ONLY
IPO IP500 EXTN CARD DGTL STA 8 1616-I IP DESKPHONE ICON 4 PK
IPO R9 ESSNTL ED ADI LIC  IP PHONE 9608G GRY
IPO R9+ AV IP ENDPT 1 ADI LIC  IP PHONE 9608G GRY GLOBAL 4 PK
   IP PHONE 9611G ICON ONLY
1403 TELSET FOR IPO ICON  IP PHONE 9611G GLOBAL 4 PK
1408 TELSET FOR IPO ICON  IP PHONE 9641GS
1408 TELSET CM/IPO/IE UpN ICON 4 PK  
1416 TELSET FOR CM/IPO/IE UpN ICON  
1416 TELSET CM/IPO/IE UpN ICON 4 PK  
9504 TELSET FOR IPO ICON  
9504 TELSET FOR IPO ICON 4 PK  
9508 TELSET FOR IPO ICON ONLY  
9508 TELSET FOR IPO ICON 4 PK  
 
Home Rozwiązania Rozwiązania Avaya Rozwiązania Avaya IP Office

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,